ساعات کار : همه روزه - 19:00-7:00
  تماس : 02165555770-02165565770

آقای دکتر علی فاتحی

آقای دكتر علي فاتحي در سال 1371 در کنکور دكتراي علوم آزمايشگاهي با كسب رتبه دوم کشوری وارد دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشكي ايران شدند و در سال 1377 با معدل الف فارغ التحصيل گردیده و در دانشكده علوم آزمايشگاهي واحد پزشكي دانشگاه آزاد تهران به عنوان مدرس مشغول به كار شدند. سپس به مدت چهار سال دروس متعددي از جمله مقدمات آزمايشگاهي، بيوشيمي باليني و هماتولوژي عملي را براي دانشجويان علوم آزمايشگاهي و دروس بيوشيمي را براي دانشجويان پرستاري و مامايي تدريس نموده و اين افتخار را داشته اند كه در كنار استاد فقيد و بزرگواری همچون استاد دکتر ملک نیا خدمت نمايند.

در همان زمان با شركت در امتحان PHD وزارت بهداشت حد نصاب لازم براي تحصيل در رشته ميكروبيولوژي را كسب كرده ولي به دلايلي ادامه تحصيل ميسر نگرديد. همزمان با تدريس در دانشگاه، مدت كوتاهي به دليل نياز و بنا به درخواست رياست وقت دانشگاه به عنوان سرپرست واحد تداركات نيز نسبت به ساختار سازي و ايجاد بستر مناسب جهت تهيه اقلام مورد نيازهاي مختلف دانشکده ها، فعاليت ها و بيمارستان های مختلف دانشگاه، فعالیت داشته اند.

از طرفي مسئوليت آزمايشگاه باليني موسسه ناباروري رويان توسط دانشمند فقيد آقاي دكتر كاظمي به عهده ايشان گذاشته شد كه در سايه حمايت ايشان و آقاي دكتر وثوق طي مدت زماني كوتاه موفق به تغيير جايگاه و ماهيت آزمايشگاه و ارتقاء كمي و كيفي آن شده اند.

در سال 1380 به دلیل افتتاح آزمايشگاه خصوصي خود در منطقه محروم شهر جديد انديشه (شهریار) از مسئوليت در موسسه رويان كناره گيري نموده و از سال 1381 نيز با وجود مخالفت رياست وقت دانشگاه جناب آقاي دكتر يحيوي و به دليل مشغله فراوان از خدمت در دانشگاه آزاد انصراف دادند. از آن زمان تا كنون علاوه بر مديريت و مسئوليت فني آزمايشگاه خود در مقاطع گوناگون، تصدي امور اجرايي متعددي را به عهده داشته اند که مختصر اشاره ای به برخی از اهم فعاليت های دکتر علی فاتحی میکنیم.

مدير عامل، عضو هيئت مديره و سهامدار عمده شركت تشخيص گستر فردا، مسئوليت اداره چند آزمايشگاه از جمله آزمايشگاه پارسه تهران و آزمايشگاه بيمارستان جزيره كيش، مديريت آزمايشگاه بيمارستان كيش، عضويت در هيئت مديره شركت جامعه و حدود سه سال است ایشان عضو هيئت مديره انجمن آزمايشگاهيان شهرستان شهريار از بدو تاسيس تا كنون و معاونت انتظامی شهریار.

آزمایشگاه آریا بعنوان تنها مرکز در غرب استان تهران دارای دستگاه فول اتومیشن زیمنس آلمان است و قادر به پاسخگویی طیف وسیعی از آزمایشات در کمترین زمان ممکن و با بالاترین دقت میباشد. آزمایشگاه آریا همه روزه از 7 صبح لغایت 7 شب خدمت رسان بیماران عزیز در انجام کلیه تست های آزمایشگاهی می باشد. لازم به ذکر است جوابدهی 24 ساعته و اورژانسی در صورت درخواست پزشک صورت میپذیرد.

 

با احترام

مدیریت وب سایت آزمایشگاه آریا

آزمایشگاه آریا
بخش بیوشیمی

در این بخش که یکی از مهمترین و فعال ترین بخش های هر آزمایشگاه پزشکی می باشد، مجموعه متنوعی از آزمایشات انجام می گیرد مانند:آزمایشات قند، اوره، چربی خون، آنزیم های کبدی و قلبی، سدیم…

آزمایشگاه-آریا
بخش هورمون شناسی

این بخش (بخش هورمون شناسی) نیز یکی از مهمترین بخش های آزمایشگاه می باشد که با استفاده از تجهیزات مدرن و کیت های معتبر، طیف وسیعی از هورمون ها و شاخص های سرطان با روش بسیار دقیق مورد...

بخش میکروب شناسی

در این بخش ادرار از نظر عفونتهای اندام هایی همچون کلیه ، مثانه، مجاری ادراری و ... مورد بررسی قرار می گیرد. ضمنا مدفوع از نظر عفونتهای انگلی، دفع خون و ... مورد بررسی قرار میگیرد.

Call Now Button