ساعات کار : همه روزه - 19:00-7:00
  تماس : 02165555770-02165565770

نمونه گیری در هر آزمایشگاه یکی از مهمترین بخشهاست بطوری که نمونه ی مناسب، با کیفیت جوابدهی ارتباط مستقیم دارد. در این آزمایشگاه نمونه گیری توسط پرسنلی کاملاً مجرب و کارآزموده با میانگین هفت سال تجربه کار اجرایی صورت می پذیرد و همه سعیمان این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن، بهترین نوع نمونه گیری را به انجام برسانیم.

IMG_0456 (Copy)
در آزمایشگاه آریا خونگیری توسط لوله های وکیوم و یک بار مصرف( ونوجکت) به همراه سر سوزنهای کمپانیTRUMO ژاپن بعنوان نازکترین سوزن های دنیا (( UTW: Ultra Thin Wall  که به سوزنهای بی دردمعروفند همگام با آخرین استانداردهای WHO 2010 صورت میپذیرد.

نمونه گیری در منزل با اطلاع قبلی با شماره های 65555770 و 65565770 بصورت رایگان انجام میپذیرد.

لازم به ذکر است نمونه گیری از پاشنه ی پای نوزادان جهت انجام تستهای غربالگری نوزادان و دیگر تستها در آزمایشگاه انجام میشود تا در کمترین زمان ممکن و بی درد، خدمت رسان نوزادان عزیز باشیم.
IMG_0450 (Copy)

بخش نمونه گیری آزمایشگاه آریا با پرسنل مجربی از گروه کارشناسان آزمایشگاه با تجربه کاری چند ساله ، آماده نمونه‌گیری از نوزادان، اطفال و بزرگسالان می باشد که کاملا آشنا به برخورد مناسب با بیمار و شرایط پر استرس اتاق نمونه گیری هستند، ضمناً اتاق نمونه گیری آزمایشگاه آریا با طراحی ویژه با رنگ سبز (آرامش) و تخت مخصوص خون گیری از نوزادان سعی در فراهم آوردن بهترین شرایط خونگیری را کرده است. بد نیست بدانید که در این بخش، نمونه گیری با سیستم Vacuum انجام می شود که نمونه گیری با کم ترین درد خواهد بود.
با توجه به داشتن پرسنل خون گیر مخصوص نوزادان ، پدران و مادران عزیز، نگران خونگیری از فرزندان دلبندشان نباشند. لازم به ذکر است درآزمایش زردی نوزادان (بیلی روبین) طبق درخواست پزشک خونگیری از پاشنه پای نوزاد انجام می شود. کودکان چند روزه جهت غربالگری نوزادان به بخش پذیرش مراجعه کرده و همکاران پذیرش هماهنگی لازم را جهت انجام این آزمایش خاص با بخش نمونه گیری انجام می دهند.